Wyobraź sobie maleńkie złote drzwi. Solidne, ręcznie rzeźbione, idealne w każdym calu. Czy wiesz, co skrywają? To obietnica niespodzianki, emocji i piękna.

Tak wyobrażamy sobie tworzone przez nas opakowania ozdobne, torebki ozdobne i pudełka na prezenty. jesteśmy producentem opakowań ozdobnych nieprzerwanie od ponad 20 lat. W przygotowywanych przez nas torebkach upominkowych oraz pudełkach ozdobnych zamykamy miłość, wdzięczność i radość. Wierzymy, że stanowią ozdobę tajemnicy, którą skrywają.

Wykonywane przez nas opakowania ozdobne oraz torebki upominkowe produkujemy z materiałów o najwyższych standardach. Do ich tworzenia wykorzystujemy kompozycje eleganckich kartonów europejskich. Kartony ozdobne z których tworzymy pudełka ozdobne, pudełka na prezenty i opakowania na biżuterię udoskonalamy różnorodnymi metodami zdobienia, począwszy od ozdobnych wstążeczek czy tasiemek poprzez znakowanie opakowań metodą termo stempigu.

Nasz bogaty asortyment, oprócz standardowych opakowań ozdobnych i pudełek na prezenty nieprzerwanie dostępnych za pośrednictwem sklepu internetowego oraz stacjonarnych placówek, zawiera również personalizowane, ozdobne opakowania indywidualne. Ceniąc sobie estetykę oraz najwyższą jakość wykonania, produkty, które oddajemy w ręce naszych Klientów sklejamy ręcznie, dokładając wszelkich starań dbając o najdrobniejsze szczegóły.  Nasz asortyment produkujemy nieustannie od 1990 roku.

Dzięki bogatej ofercie róznorodnych opakowań ozdobnych, pudełek na prezenty, pudełek na biżuterię, torebek upominkowych, wieloletniemu doświadczeniu i precyzji wykonania cieszymy się szerokim gronem Klientów. Jesteśmy szczęśliwi mogąc wspierać naszymi produktami znane marki takie jak Lilou, ROSSMANN, Grupa Tauron, Markę Zień, Irving, a także sklepy, jubilerów i agencje reklamowe.