Najwyższa jakość materiałów przy zachowaniu elegancji i stylu – czy istnieje takie połączenie? W naszych pracowniach spotykamy się z nim na co dzień, bo to właśnie domena tworzonych przez nas opakowań ozdobnych. Niemalże 30 lat doświadczenia i skrupulatnego szlifowania technik tworzenia pudełek prezentowych na różne okazje – to właśnie kochamy najbardziej.
W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę kolorów, faktur, wzorów i styli. Do produkcji pudełek ozdobnych wykorzystujemy kompozycje kartonów europejskich, dzięki czemu precyzja i jakość wykonania sprawdzą się wprost idealnie jeśli to właśnie w nasze opakowania ozdobne zechcesz zapakować swoje podarunki. Zastanawiasz się jak możesz sprawić aby wybrane przez Ciebie torebki prezentowe i kartony ozdobne były wyjątkowe i unikatowe? W naszych pracowniach pudełka ozdobne prezentowe są udoskonalane najróżniejszymi metodami zdobienia, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Stosujemy metodę hot stampingu, która pozwala na uzyskanie niezwykle ciekawych zdobień w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowo do ozdobienia Twoich opakowań i kartonów prezentowych możemy użyć najróżniejszych wstążek czy tasiemek.
Różnorodny asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych, to poza standardową kolekcją eleganckich pudełek również opakowania indywidualne. Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego skontaktuj się z nami – z pewnością dobierzemy coś do Twoich potrzeb. Mając na uwadze najwyższą jakość wykonania, klasę i estetykę nasze opakowania sklejamy ręcznie dbając o każdy szczegół.
Mówiąc kilka słów o sobie pragniemy również przedstawić Ci firmę Nice Boxes. Jest to firma, która jest naszym przedstawicielem na rynku Skandynawskim i specjalizuje się w sprzedaży opakowań prezentowych na czekoladki, karty upominkowe, biżuterię, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na ich Stronach interentowych www.niceboxes.se oraz www.niceboxes.no